İNODORO

ÇOK AMAÇLI KOKU GİDERİCİ

İNODORO

ÇOK AMAÇLI KOKU GİDERİCİ

Foseptiklerde, konteynırlarda, kapalı alanlarda vb. mekânlarda açığa çıkmış kötü kokuları giderir. Aynı zamanda bu mekânlarda oluşan kirleri temiizler ve tekrar oluşumuna engel olur. INODORO biyolojik olarak parçalanabilme özelliğine sahip hijyenik bir üründür. KULLANIM ALANLARI: Her türlü sert yüzey cam ve ayna temizliğinde kullanılır.

 

KULLANIM ŞEKLİ : INODORO kokusu temizlenecek alana dökülür, etkisini arttırmak için bir müddet beklenir. Bol suyla durulanır.

 

TÜKETİCİNİN DİKKATİNE: Kullanma talimatını mutlaka okuyun. Çocuklardan uzak tutunuz.Yutulması halinde zararlıdır. Yanıklara neden olur. Ciddi göz hasarları tehlikesi. Sudaki organizmalar için toksiktir El, yüz, vücut ve gıda maddeleri temizliğinde kullanmayın. Gıda maddelerinden uzakta bulundurunuz. Sağlık açısından ürünle uzun süre temastan ve solumaktan kaçınınız. Güneş altında bırakmayınız; ağzı kapalı ve dik olarak, serin yerde muhafaza ediniz. Göz ile temasında derhal bol su ile yıkayın ve doktora başvurun.Cilt ile temasında derhal bol su ile iyice yıkayın.Çalışırken uygun koruyucu elbise, koruyucu eldiven, koruyucu gözlük/maske kullanın. Çevreye salıverilmesinden kaçının. Özel kullanım talimatına/güvenlik bilgi formuna başvurun.

ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK ÜRÜNLERİ TANITIM VİDEOLARI

Biz Sizi Arayalım !

Siz formu doldurun, danışmanımız sizi arasın, aklınızdakileri cevaplayalım.